Dezinsekcia, likvidácia ploštíc Krásno nad Kysucou

Bývate v Krásne nad Kysucou a máte problém s plošticami ?

Odborná likvidácia ploštíc v Krásne nad Kysucou

plostica_logo

Profesionálna dezinsekcia ploštice posteľnej za použitia biocídnych prípravkov a horúcej 200 ºC pary.

earth-friendly-logo

Doposiaľ najúčinnejšou metódou likvidácie ploštíc je použitie horúcej 200 ºC pary v kombinácii s chemickým postrekom. Samotný profesionálny zásah – dezinsekcia ploštíc, sa dá rozdeliť na tri fázy. V prvej fáze zákroku prevedieme analýzu objektu a určíme stupeň zamorenia. Následne likvidujeme vajíčka ploštíc horúcou 200 ºC parou a nakoniec ošetrujeme priestor špecifickým insekticídnym postrekom, ktorý likviduje živé jedince ploštice posteľnej.

Ploštice likvidujeme v bytoch, rodinných domoch, firmách, hoteloch a iných ubytovacích zariadeniach.

Ako prebieha profesionálny zákrok proti plošticiam ?

Po našom príchode si prezrieme celý objekt a vyhodnotíme stav a stupeň zamorenia plošticami. Podľa stavu zamorenia zvolíme vhodnú kombináciu profesionálnych biocídnych prípravkov a koncentráciu chemického postreku.

Horúca 200 °C para je produkovaná špeciálnym prístrojom. Vyparujú sa miesta kde ploštice kladú vajíčka alebo by sa mohli vyskytovať (posteľné konštrukcie, nočné stolíky, gauče, pohovky, matrace atď.) Horúca para ničí po priamom zásahu i živé jedince ploštíc. Vzhľadom na skutočnosť, že vajíčka ploštíc sú veľmi odolné, resp. rezistentné voči väčšine chemických prípravkov zohráva práve použitie horúcej pary pri likvidovaní ploštíc veľký význam.

Po ošetrení horúcou parou nasleduje chemický – insekticídny postrek, ktorým sa v šetrnej miere ošetrujú najmä posteľné konštrukcie, nočné stolíky a nábytok nachádzajúci sa v blízkosti postelí. Zastriekavajú sa taktiež inštalačné šachty (“stupačky”), rôzne štrbiny na stenách a špáry okolo teplovodných potrubí. Postrek je nutné aplikovať v celom inkriminovanom objekte bariérovo a na podlahu po obvode stien.

Prečo kontaktovať práve nás ?

  • Na službu „Likvidácia ploštíc“ poskytujeme záruku.
  • Sme diskrétni, informácie o prevedenom zásahu zostávajú vždy za dverami zákazníka.
  • Vlastníme certifikát a Osvedčenie o odbornej spôsobilosti na výkon „DDD činnosti“
  • Našu službu sme schopní previesť v čo najkratšom možnom termíne.
  • Predbežnú cenovú ponuku Vám vieme zostaviť aj po telefóne, bez potreby obhliadky.
  • Máme za sebou stovky spokojných zákazníkov.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

Po – Ne  08:00 – 21:00