DEZINSEKCIA - LIKVIDÁCIA PLOŠTICE POSTEĽNEJ 200 °C SUCHOU PAROU V KOMBINÁCII S CHEMICKÝM POSTREKOM

ODBORNE • RÝCHLO • DISKRÉTNE
earth_friendly_logo

NA PRÁCU POUŽÍVAME KVALITNÉ A EKOLOGICKY ŠETRNÉ PRÍPRAVKY OD RENOMOVANÝCH VÝROBCOV

V súčastnosti sú ploštice v celosvetovom meradle narastajúcim problémom. Výskyt ploštíc nie je otázkou hygienických návykov. Ploštice sú len vecou prenosu. Vzhľadom na to, sa môžu vyskytnúť aj v najluxusnejších hoteloch, či domácnostiach. Ploštice sa živia len ľudskou krvou. Po uštipnutí plošticou vznikajú svrbivé a pálivé opuchy. Dlhodobejšia infestácia plošticami môže spôsobovať zdravotné problémy, ako sú nespavosť, depresie, bolesti hlavy atď. Ak sa ploštice vyskytli vo vašej domácnosti, alebo Vám ich ako “suvenír” zanechala doma návšteva, je veľmi dôležité riešiť tento nepríjemný problém čo najskôr. Voľne dostupné prípravky a rôzne “babské recepty” sú neúčinné, resp. majú len krátkodobý účinok. Ploštice sú obtiažne, krv sajúce ľudské parazity, ktorých úplná likvidácia si vždy vyžaduje profesionálny zásah.

Ako prebieha dezinsekcia ploštíc ?

Na likvidáciu ploštíc používame doposiaľ najúčinnejšiu metódu – horúcu 200 ºC paru v kombinácii s profesionálnymi insekticídnymi prípravky. Horúcou 200 ºC parou pod vysokým tlakom (9 barovúčinne likvidujeme vajíčka ploštíc, ktoré sú odolné voči pôsobeniu chemických postrekov. Horúcou parou ošetrujeme miesta, kde ploštice kladú vajíčka. Sú to postele, sedačky, gauče a nábytok v blízkosti miest kde sa pravidelne spáva – nočné stolíky, komody, skrine, poličky a pod. Následne v ošetrovaných priestoroch aplikujeme bariérovo a celoplošne chemický postrek, ktorého zloženie tvorí kombinácia vysoko aktívnych insekticídnych prípravkov. Mechanizmus účinku postreku spočíva v likvidácii živých jedincov ploštíc pri kontakte s účinnou látkou. Vzhľadom na biologickú aktivitu ploštíc, ktoré sa v krátkom časovom slede dokážu rýchlo rozmnožovať a rozliezať, prevádzame dezinsekciu vždy v celej domácnosti. Aplikovaný postrek pôsobí v dlhodobejšom časovom horizonte, čím zároveň spĺňa aj úlohu preventívnu. Vzhľadom na to, že používame kvalitné prípravky od renomovaných výrobcov, nie je potrebné počas zásahu opúšťať asanované priestory.

Kladieme maximálny dôraz na diskrétnosť. Ku klientom jazdíme na neoznačenom súkromnom aute a v civilnom oblečení. Nástroje na likvidáciu ploštíc nosíme v uzavretých taškách. Iba vy poznáte skutočný dôvod našej návštevy. Likvidácia ploštíc si vo väčšine prípadov vyžaduje 2 dezinsekčné zásahy. Opakovanú dezinsekciu realizujeme s časovým odstupom 2 až 3 týždne.