Dezinsekcia, likvidácia ploštíc Lučenec

Profesionálna likvidácia ploštíc

LUČENEC a okolie

Pracujeme Po - Ne 08:00 - 21:00

DEZINSEKCIA PLOŠTÍC HORÚCOU 200 ºC PAROU V KOMBINÁCII S CHEMICKÝM POSTREKOM

Likvidáciu ploštíc zabezpečujeme pre:
 • Rodinné domy a bytové domy
 • Ubytovacie zariadenia
 • Domovy sociálnych služieb
 • Kancelárie a firemné priestory
 • Dopravné prostriedky
Používame výlučne chemické prípravky zaradené ako nejedy. Počas zásahu preto nie je potrebné opúšťať ošetrovaný priestor.
Ploštice sú v celosvetovom meradle novodobým závažným problémom. Sú to krv sajúce ľudské paraziti, nezáleží im na stupni hygieny ani na čistote prostrediaPloštice potrebujú k životu len ľudskú krvVo vhodných podmienkach sa rýchlo rozmnožujú a v priebehu 3 mesiacov je schopná 1 samička odchovať celé generácie. Či už Vám ich nevedome “zavliekla” do Vašej domácnosti návšteva alebo ste si ich priniesli domov v batožine z hotela, ubytovni alebo z dopravného prostriedku, je veľmi dôležité riešiť tento problém čím skôr a zavolať si na pomoc odborníkov. Svojpomocné pokusy o zlikvidovanie ploštíc, voľne dostupnými chemickými prípravkami a rôznymi babskými spôsobmi, často končia fiaskom a celú situáciu len zhoršia.

Ako prebieha profesionálny zásah proti plošticiam ?

Doposiaľ najúčinnejšou metódou likvidácie ploštíc je použitie horúcej 200 ºC pary v kombinácii s chemickým postrekom. Po našom príchode prevedieme analýzu napadnutého objektu a vyhodnotíme stav a stupeň zamorenia plošticami. Vajíčka ploštíc sú odolné voči insekticídnym postrekom (postrek ich nezničí) a preto používame 200 ºC paru ako pomocnú metódu na zlikvidovanie zakuklených lariev ploštíc. Horúca para je produkovaná špeciálnym prístrojom s tlakom 10 barov. Je však veľmi dôležité aby bola použitá táto metóda správnym spôsobom. V prvom rade ošetrujeme horúcou parou miesta, v ktorých sa nachádzajú vajíčka ploštíc alebo by sa mohli vyskytovať (jedná sa najmä o posteľné konštrukcie, pohovky, gauče, nočné stolíky, matrace a pod.). Po dôkladnom ošetrení parou aplikujeme v zamorenom priestore špecifický insekticídny postrek ako aj v celom objekte “bariérovo” a po obvode stien. 

Každý prípad zamorenia objektu plošticami je vždy individuálny a v niektorých prípadoch si situácia vyžaduje opakovať dezinsekciu ploštíc i viac krát. Z praxe odporúčame vykonať i druhý zásah. Druhý dezinsekčný zásah opakujeme v lehote 7 – 21 dní po prevedení prvého zákroku.  Záruku na službu poskytujeme len po druhom zásahu.

Úspešnosť likvidácie ploštíc závisí v nemalej miere i od prístupu samotného zákazníka. Zo strany zákazníka sa jedná o vykonanie a dodržanie niekoľkých kľúčových opatrení pred a po samotnom zásahu. Všetky potrebné informácie Vám radi poskytneme po telefóne.

Prečo kontaktovať práve nás ?

 • Na službu „Likvidácia ploštíc“ poskytujeme záruku.
 • Sme diskrétni – na zásahy jazdíme na neoznačenom aute a v civilnom oblečení.
 • Vlastníme certifikát a Osvedčenie o odbornej spôsobilosti na výkon „DDD činnosti“
 • Našu službu sme schopní previesť v čo najkratšom možnom termíne.
 • Predbežnú cenovú ponuku Vám poskytneme aj po telefóne, bez potreby obhliadky.
 • Máme za sebou stovky spokojných zákazníkov.