Dezinsekcia, likvidácia ploštíc Banská Bystrica

Profesionálna dezinsekcia - likvidácia ploštíc

BANSKÁ BYSTRICA a okolie

najúčinnejšia metóda ničenia ploštíc horúcou 200 ºC parou v kombinácii s chemickým postrekom

Likvidáciu ploštíc zabezpečujeme pre:
 • Rodinné domy a bytové domy
 • Ubytovacie zariadenia
 • Domovy sociálnych služieb
 • Kancelárie a firemné priestory
 • Dopravné prostriedky
Používame výlučne chemické prípravky zaradené ako nejedy. Počas zásahu preto nie je potrebné opúšťať ošetrovaný priestor.

Ploštice sa stali v celosvetovom meradle novodobým závažným problémom. Sú to krv sajúce ľudské paraziti – k životu potrebujú len ľudskú krv. Nezáleží im na stupni hygieny ani na čistote prostredia. Vo vhodných podmienkach sa rýchlo rozmnožujú. V priebehu 3 mesiacov je schopná 1 dospelá samička odchovať celé generácie.  Či už ste si ich priniesli domov v batožine z hotela, ubytovni, z dopravného prostriedku alebo Vám ich nevedome “zavliekla” do Vašej domácnosti návšteva, je veľmi dôležité riešiť tento problém čím skôr a zavolať si na pomoc odborníkov. Svojpomocné pokusy o zlikvidovanie ploštíc, voľne dostupnými chemickými prípravkami alebo rôznymi babskými spôsobmi sú neúčinné a často končia fiaskom. Laickými pokusmi o vyničenie ploštíc si v konečnom dôsledku môžete tak celý problém s plošticami len zhoršiť.

Ako prebieha profesionálny zásah proti plošticiam ?

Doposiaľ najúčinnejšou metódou likvidácie ploštíc je použitie horúcej 200 ºC pary v kombinácii s chemickým postrekom. Po našom príchode prevedieme analýzu napadnutého objektu a vyhodnotíme stav a stupeň zamorenia plošticami. Vajíčka ploštíc sú odolné voči insekticídnym postrekom (postrek ich nezničí) a preto používame 200 ºC paru ako pomocnú metódu na zlikvidovanie zakuklených lariev ploštíc. Horúca para je produkovaná špeciálnym prístrojom s tlakom 10 barov. Je však veľmi dôležité aby bola táto metóda použitá dôkladne a správnym spôsobom. V prvom rade ošetrujeme horúcou parou miesta, v ktorých sa nachádzajú vajíčka ploštíc alebo by sa mohli vyskytovať (jedná sa najmä o posteľné konštrukcie, pohovky, gauče, nočné stolíky, matrace a pod.). Po dôkladnom ošetrení parou aplikujeme v zamorenom priestore špecifický insekticídny postrek. Okrem infestovaných priestorov plošticami ošetrujeme postrekom i celý objekt bariérovo.

Každý prípad zamorenia objektu plošticami je vždy individuálny a v prípade väčšieho zamorenia objektu plošticami je potrebné opakovať dezinsekciu ploštíc i viac krát. Zásahy vykonávame vždy dva-krát. Druhý dezinsekčný zásah opakujeme v lehote 7 – 21 dní po prevedení prvého zásahu.  Záruku na našu prácu poskytujeme len po druhom zásahu.

Úspešnosť likvidácie ploštíc závisí v nemalej miere i od prístupu samotného zákazníka. Zo strany zákazníka sa jedná o vykonanie a dodržanie niekoľkých kľúčových opatrení pred a po samotnom zásahu. Úspešné vyriešenie problému s plošticami patrí do rúk odborníkom. Všetky potrebné informácie Vám radi poskytneme po telefóne.

Prečo kontaktovať práve nás ?

 • Sme profesionáli v boji proti Ploštici posteľnej.
 • Kladieme dôraz na diskrétnosť. Na zásahy jazdíme na neoznačenom vozidle.
 • Vlastníme certifikát a Osvedčenie o odbornej spôsobilosti na výkon „DDD činnosti“
 • Našu službu sme schopní previesť v čo najkratšom možnom termíne.
 • Predbežnú cenovú ponuku Vám poskytneme aj po telefóne, bez potreby obhliadky.
 • Na našu prácu poskytujeme záruku.
...postaráme sa o Váš pokojný spánok