Dezinsekcia, likvidácia ploštíc Bánovce nad Bebravou

Bývate v Bánovciach nad Bebravou a máte problém s plošticami ?

Odborná likvidácia ploštíc v Bánovciach nad Bebravou

plostica_logo

Profesionálna dezinsekcia ploštice posteľnej za použitia biocídnych prípravkov a horúcej 200 ºC pary.

earth-friendly-logo

Ako prebieha profesionálny zásah proti plošticiam ?

Doposiaľ najúčinnejšou metódou likvidácie ploštíc je použitie horúcej 200 ºC pary v kombinácii s chemickým postrekom. Po našom príchode prevedieme analýzu inkriminovaného objektu a vyhodnotíme stav a stupeň zamorenia plošticami. Vajíčka ploštíc sú odolné voči insekticídnym postrekom (postrek ich nezničí) a práve preto zohráva použitie horúcej pary pri dezinsekčnom zásahu dôležitú rolu. Horúcou 200 ºC parou aplikovanou pod vysokým tlakom v prvom rade ošetrujeme miesta, v ktorých sa nachádzajú vajíčka ploštíc alebo by sa mohli vyskytovať (jedná sa najmä o posteľné konštrukcie, pohovky, nočné stolíky, matrace a pod.). Po dôkladnom ošetrení parou aplikujeme v zamorenom priestore špecifický insekticídny postrek ako aj v celom objekte “bariérovo” a po obvode stien. 

Každý prípad zamorenia objektu plošticami je vždy individuálny a v niektorých prípadoch si situácia vyžaduje opakovať dezinsekciu ploštíc i viac krát. Z praxe preto vždy odporúčame vykonať i druhý zásah. Druhý dezinsekčný zásah opakujeme v lehote 7 – 21 dní po prevedení prvého zákroku. Záruku na službu poskytujeme len po druhom zásahu.

Úspešnosť likvidácie ploštíc závisí v nemalej miere i od prístupu samotného zákazníka. Zo strany zákazníka sa jedná o vykonanie a dodržanie niekoľkých kľúčových opatrení pred a po samotnom zásahu. Všetky potrebné informácie Vám radi poskytneme po telefóne.

Prečo kontaktovať práve nás ?

  • Na službu „Likvidácia ploštíc“ poskytujeme záruku.
  • Sme diskrétni – na zásahy jazdíme na neoznačenom aute a v civilnom oblečení.
  • Vlastníme certifikát a Osvedčenie o odbornej spôsobilosti na výkon „DDD činnosti“
  • Našu službu sme schopní previesť v čo najkratšom možnom termíne.
  • Predbežnú cenovú ponuku Vám poskytneme aj po telefóne, bez potreby obhliadky.
  • Máme za sebou stovky spokojných zákazníkov.